Koniecznie przeczytaj do końca!

🥳 Hurra, jesteś zapisana na szkolenie!

Nawet nie wiesz, jak się cieszymy, że się zapisałaś, bo to znaczy, że jesteś jedną z tych fantastycznych mam, które stale rozwijają się w swoim macierzyństwie!

W tej chwili leci do Ciebie mail z linkiem do nagrania – masz do niego dostęp tylko przez 5 dni, więc nie zwlekaj!

Wypatruj maila o tytule “To na co czekałaś” wysłanego z adresu hello@braincity.pl – jeśli go nie znajdziesz, koniecznie sprawdź zakładkę Oferty i Spam, bo niestety czasem Google ukrywa najważniejsze wiadomości…

Jeśli jednak nie będziesz mogła go znaleźć, napisz do nas na hello@braincity.pl a my sprawdzimy, gdzie podział się Twój mail

Ale to nie wszystko!

Ponieważ jesteśmy Ci naprawdę wdzięczne za zapis, to mamy dla Ciebie jeszcze coś wyjątkowego już teraz!

Bo skoro tu jesteś, to znaczy, że rozwój intelektualny Twojego dziecka jest dla Ciebie ważny i chcesz robić więcej niż tylko minimum, by zapewnić mu wszechstronny rozwój.

Chcesz być mamą, która jest kochająca i opiekuńcza, dzięki czemu dziecko ma stabilną bazę dla rozwoju emocjonalnego, ale chcesz też wyjść przed szereg i zrobić, co tylko możesz dla jego rozwoju intelektualnego.

Mam rację?

 

Jeśli tak, to mam dla Ciebie coś wyjątkowego:

Mini kurs online

Dwujęzyczność

Minikurs o sposobach i strategiach wprowadzania dwujęzyczności zamierzonej, które działają, nawet jeśli Ty sama znasz język bardzo słabo!

Być może myślisz właśnie: “dwujęzyczność? Ale oboje jesteśmy Polakami, jaka dwujęzyczność w ogóle?”

Dwujęzyczność zamierzona jest wtedy, kiedy żadne z rodziców nie jest nativem i mieszkacie w Polsce, ale wprowadzacie dziecku elementy innego języka, żeby:

 • ułatwić mu naukę tego języka w przyszłości
 • ułatwić mu w ogóle naukę języków w przyszłości (badania mówią, że dzieci dwujęzyczne dużo szybciej i łatwiej uczą się także innych języków, nawet z innych grup językowych!)
 • zwiększyć liczbę połączeń neuronalnych w jego mózgu, by zwiększyć jego elastyczność, a zarazem inteligencję (na to też są badania!)

Ponieważ zapisałaś się na webinar dotyczący m.in. wspierania rozwoju dziecka, to czujemy, że jest to temat istotny dla Ciebie.

Dlatego chcemy Ci zaproponować ten kurs w jak najniższej cenie, bo wierzymy, że dzięki niemu naprawdę będziesz mogła dać swojemu dziecku coś wyjątkowego, co zaprocentuje na przyszłość.

I dlatego cena dla Ciebie, tylko w ciągu następnych 30 minut jest znacznie obniżona!

19 zł zamiast 149 zł!

Tylko w ciągu 30 minut – nie namyślaj się za długo, bo ta cena nigdy się nie powtórzy

W kursie znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania:

 • jak zacząć z kilkulatkiem i jak zacząć z noworodkiem?
 • jak otaczać je językiem, by mogło jak najbardziej efektywnie go przyswajać i by jednocześnie nie było to dla Twojego napiętego harmonogramu dnia zbyt wielkim obciążeniem?
 • jak mówić do dziecka (nawet jeśli sama nie jesteś biegła w danym języku)?
 • jak zaangażować rodzinę do współpracy?
 • jakie są możliwe strategie wprowadzania dwujęzyczności i jak wybrać idealną dla Twojej rodziny?
 • jak mądrze korzystać z pomocy książek, bajek, gier i play dates?
 • jakie narzędzia dodatkowo Cię wspomogą, sprawiając, by dla Ciebie dwujęzyczość była łatwiejsza i przyjemniejsza, a dla dziecka bardziej angażująca i skuteczna?
 • jak wykorzystać specyfikę rozwijającego się mózgu dziecka – na bazie najnowszych badań neuropsychologicznych, czyli jakie sposoby NIE są skuteczne
 • jak pracować nad SWOIM mindsetem, by nie wmawiać sobie np. że Twoje błędy językowe będą miały zły wpływ na naukę dziecka – to bzdura i powiemy Ci dlaczego
 • jak wprowadzać kolejny język

A także:

 • jak podejść do dwujęzyczności naturalnej, jeśli jedno z Was jest nativem i/lub mieszkacie za granicą

Kurs łączy ze sobą to co najlepsze i najskuteczniejsze w różnych podejściach do dwujęzyczności i pomaga Ci stworzyć gotowy system, który możesz wykorzystać do przyjemnego dla Ciebie i dla dziecka, skutecznego rozwoju inteligencji i zdolności językowych Twojego dziecka, które zostaną z nim już na zawsze.

Wygodna forma kursu

Otrzymujesz nieograniczony czasowo dostęp do platformy kursowej, na której znajdziesz lekcje w formie video. Możesz przerabiać lekcje kiedy chcesz, we własnym tempie.

Lekcje twają ok. 5-7 minut: wiem, jak jesteś zajęta, dlatego chciałam, by kurs był maksymalnie skondensowany, bez lania wody.

Video są w formie głos + prezentacja, żebyś miała czarno na białym (a raczej dość kolorowo 😉) omawiany materiał. Nie zamierzamy Cię nudzić gadającą głową!

Dodatkowo znajdziesz w nim wywiady z rodzicami, którzy skutecznie wprowadzili dwujęzyczność oraz z dziećmi (w tym już dorosłymi), które się w dwujęzyczności wychowały.

Slajdy, byś się nie zgubiła słuchając

Wyraźnie nagrany głos, który możesz przyspieszyć/zwolnić

Krótkie i treściwe lekcje

Wywiady z rodzicami i dziećmi po skutecznym wprowadzeniu dwujęzyczności

Nie zwlekaj!

Sprzedaż w tej cenie jest otwarta tylko przez pół godziny

Twoja inwestycja

Kurs Dwujęzyczność

149 zł    19 zł

Wszystko, czego potrzebujesz, by z frajdą dla Ciebie i dziecka oraz ogromną korzyścią dla niego na długie lata wprowadzać dwujęzyczność zamierzoną: pełną lub częściową, dostosowaną do Twojej rodziny i Twojej sytuacji, niezależnie od poziomu Twojej znajomości języka!

jak mieć mądre i szczęśliwe dziecko

Autorka kursu

Dorota Puchlew-Grzelak

Dorota Puchlew-Grzelak

​Od kiedy pamiętam, pasjonuję się psychologią i działaniem mózgu. Lubię czytać, uczyć się, dowiadywać się nowych rzeczy. Mam wiele zainteresowań i lubię wychodzić poza schematy i utarte ścieżki.

Moje dzieci uczą się w edukacji domowej, a kiedy były małe prowadziłam je zgodnie z metodą Domana i wprowadzałam elementy metody Montessori.

Moje pasje i zdolności zaprowadziły mnie na studia psychologiczne, skończyłam studia podyplomowe na kierunku Neurodydaktyka i szereg szkoleń, m.in. neurobiologii, neuropsychologii, metody Domana i wczesnej nauki czytania i matematyki metodą Montessori. Lubię łączyć klocki z różnych metod i nurtów, staram się rozwijać jako mama czerpiąc z nich wszystkich po trochu.

Cieszę się, że wiedza psychologiczna i neuronauka tak wiele wnosi do naszego życia jako rodziców i że możemy przekładać ją na nasze relacje z dziećmi, by uniknąć błędów, o których nasi rodzice nie mieli pojęcia, bo nie było jeszcze dostępu do tej wiedzy.