Dlaczego dziecko Ciebie nie słucha?

(I co zrobić, by w końcu zaczęło?)

Nareszcie!

Poznasz przepis na dogadanie się ze swoim dzieckiem!

Obejrzyj video poniżej:

W kursie  “Co robić, kiedy dziecko nie słucha?” czyli Metoda Braincity na relacje z dzieckiem® dowiesz się:

 • W jaki sposób można osiągnąć spokój i harmonię w domu oraz raz na zawsze pożegnać krzyki i awantury
 • Jak nie musieć wszystkiego powtarzać po 100 razy i czego używać zamiast “metody zdartej płyty”
 • Jak radzić sobie z wychodzeniem z domu (czy wizytami w sklepie, u lekarza czy innymi notorycznie rujnującymi Twoje nerwy) tak, by w końcu przestać się stresować każdym wyjściem i nieodzowną wtedy awanturą i ociąganiem
 • Jak to zrobić, żeby Twoje dziecko w końcu powiedziało Ci “tak!” zamiast odmieniania “nie” przez wszystkie przypadki
 • Jak przestać krzyczeć na dziecko i jakie metody stosować zamiast kar, przekupstwa i szantażu, tak by budować wzajemny szacunek
 • Jak reagować na trudne sytuacje by nie tylko nie mieć potem wyrzutów sumienia (że “znów nakrzyczałam” albo że “znów uległam”), ale też wykorzystać je do nauki i rozwoju inteligencji emocjonalnej dziecka
 • Jak zbudować w dziecku solidny fundament emocjonalny i świadomość własnych emocji i potrzeb
 • Jak wychować pewne siebie, wewnętrzne zrównoważone dziecko
 • Jak być rodzicem, który zawsze (no, prawie zawsze!) jest opanowany i spokojny, bo wie, jak reagować w trudnych sytuacjach
 • Jak zbudować silne relacje z dzieckiem, oparte na zaufaniu i szacunku
 • Jak sprawić, by dziecko stało się dorosłym o wysokiej inteligencji emocjonalnej i dzięki temu odnosiło sukcesy w całym swoim życiu

I staniesz się takim rodzicem, jakim zawsze planowałaś być!

Jednym z tych, którzy w spokoju wspierają swoje dziecko w każdej sytuacji: tych łatwych i przyjemnych oraz tych trudnych i stresogennych.

Jednym z tych, o których inne dzieci mówią do Twojego: “ale masz fajną mamę!

Opuścisz tym samym rzesze rodziców, którzy niestety nie umieją dogadywać się ze swoimi dziećmi inaczej, jak tylko przy użyciu krzyku, szantażu, przekupstwa czy zastraszenia.

Bo jak inaczej nazwiesz sytuację, w której dziecko musi “zasłużyć” wzięciem się w garść i otarciem łez, by otrzymać dowód miłości w postaci uśmiechu mamy, jak nie szantażem?

Jak inaczej nzwiesz sytuację, w której dziecko za zjedzony obiad (albo zrobioną na nocnik kupę) otrzymuje lizaka albo maskotkę, jak nie przekupstwem?

Jak inaczej nazwiesz sytuację, w której dziecko siedzi cicho, bo wie, że kiedy wyjawi swoje potrzeby, to spotka się z odrzuceniem w postaci złośliwego komentarza, skrzywienia irytacji lub westchnienia zniecierpliwienia, jak nie zastraszeniem?

W kursie zawarłam wiedzę teoretyczną i praktyczną, której zdobycie kosztowało mnie 3000 zł i niezliczoną ilość nerwów na testowanie metodą “prób i błędów” różnych podjeść, które były skuteczne, nieskuteczne, lub wręcz szkodliwe.

3000

Na naszej stronie sprzedajemy kurs regularnie w cenie 197 zł, bo wierzymy, że jest on w stanie zmienić życie wielu rodzin, więc chcemy, by jego cena była osiągalna dla każdego.

197

Ale tylko dzisiaj cena dla Ciebie to jedyne 49 zł, bo wiem, że skoro tu jesteś, skoro dotarłaś aż tutaj, to problem komunikacji z dzieckiem jest dla Ciebie palący!

49

Dlatego chcę Ci ułatwić tę decyzję, byś mogła już teraz zacząć działać na rzecz poprawy atmosfery w swoim domu i budowy silnego fundamentu emocjonalnego w Twoim dziecku.

Do tego otrzymasz bonus – niespodziankę

Jest on kluczem do Twojego sukcesu we wdrożeniu całej metody, bo dzięki niemu:

 • odbudujesz swoje zasoby emocjonalne, by móc dawać z nich dziecku – bo nie jesteś w stanie wspierać dziecka w rozwoju emocjonalnym, kiedy Twoje własne nerwy są zszargane
 • nauczyć się stosować metodę, której Twoje dziecko będzie się uczyło od Ciebie w sposób, który jest najbardziej skuteczny: przez obserwację

Dołącz do mam, które już zmieniły swoje życie:

Nic nie ryzykujesz!

Jeśli po przejściu kursu i wdrożeniu wszystkich kroków nie zauważysz żadnej zmiany w ciągu 90 dni, to napisz do nas, a zwrócimy Ci wpłacone pieniądze!

Wyjątkowa oferta kursu “Co robić, kiedy dziecko nie słucha?” czyli Metoda Braincity na relacje z dzieckiem®

Cena standardowa: 197 zł,

Teraz: 49 zł

Liczba sztuk w obniżonej cenie

A może masz jeszcze pytania?

Jaka jest forma kursu i na ile jest dostęp?

Otrzymujesz roczny dostęp do platformy kursowej, na której znajdziesz lekcje w formie video. Możesz przerabiać lekcje kiedy chcesz, we własnym tempie.

Lekcje twają ok. 5-7 minut: wiem, jak jesteś zajęta, dlatego chciałam, by kurs był maksymalnie skondensowany, bez lania wody.

Video są w formie głos + prezentacja, żebyś miała czarno na białym (a raczej dość kolorowo 😉) omawiany materiał. Nie zamierzam Cię nudzić gadającą głową!

Do tego otrzymujesz materiały do pobrania w formie wygodnych podsumowań i checklist, dla Twojej wygody.

No i oczywiście niespodzianka też będzie!

Co znajduje się w modułach kursu?

Moduł 1: Zrozumieć siebie

Zaglądasz wgłąb siebie i sprawdzasz, jakim typem rodzica jesteś, a jakim chciałabyś być i otrzymujesz narzędzia do koniecznej zmiany.

Moduł 2: Zrozumieć dziecko

Dowiadujesz się, w jaki sposób funkcjonuje małe dziecko i co tak naprawdę sprawia, że tak trudno jest czasami się z nim dogadać,  także jak pomóc mu nauczyć się komunikowania i rozwiązywania konfliktów.

Moduł 3: Kluczowe strategie

Dwa fundamentalne prawa, które zmienią stosunki w Waszym domu o 360 stopni oraz szereg wskazówek co i jak mówić i robić, by na trudnych sytuacjach się uczyć, a nie tracić włosy z nerwów.

Moduł 4: Wdrożenie w życie

W jaki sposób stosować zdobytą wiedzę na co dzień i jak odzyskać wpływ na to, co dzieje się w Twoim domu.

Bonus: Niespodzianka, która dodatkowo wesprze Cię w całym procesie.

Dla jakiego wieku przeznaczony jest kurs?

Kurs został stworzony z myślą o małych dzieciach: od roku do 5 lat i najczęściej mówimy w nim o problemach, które występują właśnie w tym wieku.

Jeśli masz młodsze dziecko, to też warto zainwestować w kurs, bo już z maleńkim dzieckiem możesz rozmawiać i przygotowywać grunt pod empatyczny i pełen szacunku sposób komunikacji. I im wcześniej zmienisz swój mindset, tym łatwiej będzie Ci wejść w okres, kiedy dziecko zacznie już mówić lub wykazywać symptomy tzw. „buntu dwulatka” (a to u niektórych dzieci następuje nawet już w 16-18 miesiącu).

A jeśli Twoje dziecko jest starsze, to prawda jest taka, że my jako mamy starszych dzieci (w tym nastoletnich) nadal korzystamy z tego samego podejścia do dzieci, bo to jest po prostu jedyne podejście, które jest skuteczne na dłuższą metę, czyli nie działa na zasadzie tresury, tylko naprawdę uczy dziecko zasad społecznych, empatii i prawidłowych wzorców moralnych.

Czy to zadziała u nas?

Przedstawiony przeze mnie system jest prosty, ale nie jest łatwy i pewnie nie zadziała magicznie w ciągu 3 dni. Zmiany będą następowały stopniowo, ale szybko będziesz je zauważać.

Ale z moją metodą będzie Ci dużo łatwiej, bo będziesz mieć drogowskaz, a nawet dokładną mapę jak dotrzeć do miejsca, w którym w Twojej rodzinie panuje spokój, wszyscy się nawzajem szanują, a sporów nie rozwiązujecie krzykiem, tylko empatią i rozmową.

I każdy może to zrobić, nawet nie wiadomo jaki nerwus i nawet osoba o nie wiadomo jak słabej woli. Bo ta metoda jest uniwersalna i sprawdzona w praktyce.

Nie potrzebuję tego kursu teraz, może poczekam?

Skoro dotarłaś aż tutaj, to znaczy, że Twoje macierzyństwo nie jest usłane różami i czasami nie masz pojęcia co robić, bliskościowe wychowanie wychodzi Ci tylko czasami, frustruje Cię zachowanie Twojego dziecka przy ludziach albo masz dość braku kontroli nad swoim życiem.

I to jest normalne, każdy przez to przechodzi w mniejszym lub większym stopniu.

Dzieci, które są zawsze ultragrzeczne często też mają problemy, tylko innego typu i to, że nie skupiają wokół siebie uwagi otoczenia to wcale nie znaczy, że nie potrzebują pomocy.

Więc wiesz dobrze, że Twoja rodzina będzie szczęśliwsza, kiedy będzie mniej walki, a więcej spokoju i porozumienia.

I wiesz dobrze, że nie ma na co czekać, bo samo z siebie nic się nie rozwiąże, a może być jeszcze gorzej, kiedy dłużej pozwolisz złym nawykom i szkodliwym schematom wpływać na relacje w Twojej rodzinie.

Dlatego wiesz, że potrzebujesz tego kursu i to właśnie teraz!

A nie lepiej iść do psychologa?

W drastycznych przypadkach, kiedy np. złość Twojego dziecka jest na zupełnie innym poziomie niż w przypadku jego rówieśników, i/lub nie masz pojęcia, skąd się ona bierze, albo gdy dziecko ma wyjątkowe problemy z koncentracją, albo okazuje znacznie więcej strachu, niż jego rówieśnicy w tych samych sytuacjach, albo w dowolnym innym przypadku, który wzbudza Twoje głębokie obawy, to oczywiście radzimy udać się do psychologa, bo potrzebna będzie specjalistyczna interwencja w konkretnym przyadku.

Ale z doświadczenia wiemy, że w większości przypadków mamy borykają się z tymi samymi (lub bardzo podobnymi) typowymi zachowaniami małych dzieci.

Wiedz, że nie jesteś sama. Masa mam przechodzi właśnie dokładnie przez to samo, co Ty.

I tak naprawdę jest tylko jedno skuteczne i empatyczne rozwiązanie, które nie tylko pozwoli Ci dogadać się z dzieckiem, ale także niesamowicie wspomóc jego rozwój emocjonalny.

I my to rozwiązanie dla Ciebie przygotowałyśmy w kursie.

Pscyholog nie powie Ci nic więcej 🙂