Jeszcze jedno! Twoje zamówienie jest już prawie gotowe

OK, rozumiem.

Możesz w tej chwili nie mieć gotówki, albo już wiesz wszystko o metodzie Montessori i z powodzeniem stosujesz ją w domu.

Ale mam dla Ciebie coś jeszcze!

Bo czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, w co się bawić z dzieckiem?

W co się bawić, żeby dzięki zabawie się rozwijało i uczyło?

Jak połączyć zabawę z nauką?

I jak jednocześnie samej się przy tym nie nudzić?

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jakie rozwojowe zabawki kupić dziecku?

Czy wszystkie te „edukacyjne zabawki” naprawdę są edukacyjne?

Jeśli tak, to dobrze trafiłaś!

Mam dla Ciebie wyjątkową, jednorazową ofertę naszego Harmonogramu Aktywności Montessori wg Braincity® dla przedziału wiekowego 0-3 lata.

To poukładany w sekwencje wykaz zabaw montessoriańskich, dzięki którym dziecko ćwiczy odpowiednie kompetencje w odpowiedniej kolejności.

Bo to ważne, by np. nie dawać dziecku do odkręcania zakrętek od butelek, kiedy jeszcze nie ma wyćwiczonych paluszków i je to frustruje, tylko zacząć od odkręcania większych elementów całą dłonią.

A do tego bonus!

Aż 100 kart językowych do przeprowadzenia tzw. lekcji trójdzielnej.

To aktywność montessoriańska polegająca na prezentacji dziecku obrazka, potem napisu, a na końcu dziecko dopasowuje napis do obrazka (pełen opis znajdziesz w Harmonogramie).

Karty językowe:

  • uczą nowych pojęć,
  • ćwiczą spostrzegawczość,
  • rozpoznawanie obiektów oraz
  • przygotowują dziecko do nauki czytania (lub stanowią świetne uzupełnienie wczesnej nauki czytania, np. metodą Domana).

Sam ten bonus jest wart 100 zł!

By zastosować Harmonogram w codziennych rozwojowych zabawach nie potrzebujesz kupować żadnych drogich pomocy Montessori, wystarczy Ci to, co masz w domu, lub co możesz kupić niedrogo w zwykłym sklepie papierniczym czy pasmanterii i wykonać z łatwością (i szybko!) samodzielnie.